Mattoni Karlovarský Karneval

By | 25.6.2015

mattoni  5 2015Tak jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili jako záchranná složka Mattoni Karlovarského Karnevalu a to při zajištění Romantické noční plavby dne 5.6. a také Vodního karnevalu netradičních plavidel, který se konal druhý den 6.6. odpoledne.

Nastoupena byla celá naše „záchranářská jednotka“ a to v té nejlepší sestavě. Večerní romantiku jsme si dostatečně užili a i když vody bylo o něco více a teplota nebyla zrovna na koupání, tak v našich neoprenech jsme to všichni ustáli bez promrznutí. Stejně jako vloni se účastnilo velké množství posádek, ale naše zajištění vodních jezů bylo 100% a proto jsme ani nemuseli nikoho tahat z vody ven.

Nemenší sranda byla i v sobotu odpoledne, kde bezpečnost zajišťovalo již jen zdravé karnevalové jádro. Netradičních plavidel bylo celkem 7. Vítězné plavidlo dostalo od rozhodčích plných 13 bodů a při ukončení, kdy jsme se všemi záchranáři vytvořili „vláček“ a sjižděli jsme řeku jen ve vestách si nás rozhodčí také všimnuli a k údivu všech i my jsme byli bodováni. A dostali jsme také plných 13 bodů!! 🙂 Jen ta výherní cena k nám zatím nedoputovala. Uvidíme, ještě budeme muset zapátrat, jestli nám ji neposlali na jinou adresu.

Pořadatel byl s námi velmi spokojený a věříme, že i příští rok si to dáme všichni znovu.

V galerii pro vás máme připraveno více foto z této akce.